یک جفت دمپایی ورساچه باعث طلاق زوج هنری شد

این استدلال علیه دمپایی ورساچه باید به خوبی شناخته شود. البته شما نمی خواهید در خانه هایی با گرمایش از کف دمپایی بپوشید. به لطف مواد مورد استفاده (پنبه یا پشم جدید)، اینها قابلیت تنفس دارند و از گرمای بیش از حد یا حتی تعریق جلوگیری می کنند. 

اما آنها همچنین تا مچ پا بلند هستند و با وجود همه راحتی و گرما، چیزهای خوبی را ارائه می دهند. قاطرها یا دمپایی ها در اینجا انتخاب بهتری هستند، زیرا اگر بیش از حد گرم شدید، هر زمان که بخواهید می توانید به راحتی از آنها خارج شوید.

 با این حال، در عین حال، مقاومت لغزشی کافی را ارائه می دهند که قطعاً باید روی کاشی ها وجود داشته باشد. مهم برای مادران: کروک ها یا قاطرها کفی محکم دارند که از پاهای شما در برابر سنگ و قطعات پلی موبیل محافظت می کند! 

بسیاری از زنان از تجربه خود می دانند که فقدان محافظت در برابر این حملات کوچک روزمره چقدر می تواند دردناک باشد. دمپایی ورساچه نه تنها برای گرمای لازم مهم است، به خصوص که معمولاً ابتدا پاها سرد می شوند. 

دمپایی روفرشی

آنها همچنین برای ایمنی شما در خانه، محافظت در برابر اشیاء تیز، خشک نگه داشتن جوراب ها در هنگام استفاده زیاد از حمام و محافظت از شما در برابر لغزش هستند. از این نظر مهم نیست که گرمایش از کف وجود داشته باشد یا خیر.

 شما همیشه به دمپایی ورساچه نیاز دارید! در برابر اشیاء تیز محافظت کنید، جوراب ها را در صورت استفاده زیاد از حمام خشک نگه دارید و از لیز خوردن جلوگیری کنید. از این نظر مهم نیست که گرمایش از کف وجود داشته باشد یا خیر. 

شما همیشه به دمپایی نیاز دارید! در برابر اشیاء تیز محافظت کنید، جوراب ها را در صورت استفاده زیاد از حمام خشک نگه دارید و از لیز خوردن جلوگیری کنید. از این نظر مهم نیست که گرمایش از کف وجود داشته باشد یا خیر. شما همیشه به دمپایی نیاز دارید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.