کفش مردانه طبی که راه رافتن را برای افراد سالخورده آسان کرد

علت اکثر مشکلات و دردهای پا به دلیل پوشیدن کفش های نامناسب است. کفش مردانه طبی تنها راه حل این مشکل است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

چه کفش های تخت که حمایت کافی برای بدن ندارند و چه کفش های پاشنه بلند که به عضلات و مفاصل فشار وارد می کنند.

کفش های کنکو به گونه ای طراحی شده اند که به پاها، ماهیچه ها و مفاصل شما سطح مناسبی از حمایت را می دهند تا بتوانید حتی پس از ساعت های طولانی راه رفتن احساس راحتی و بدون درد داشته باشید.

کفش طبی مردانه

 

پاهای متورم

بارداری، دمای بالا و طولانی‌مدت کار منجر به تورم مچ پا و پا و ناراحتی می‌شود، اما کفش‌های کنکو تأثیر بالینی ثابت شده در کاهش تورم و بهبود گردش خون دارند.

سیاتیک

درد ناشی از عصب سیاتیک در قسمت پایین کمر را سیاتیک می گویند. عوامل متعددی مانند فتق دیسک و بارداری باعث ایجاد سیاتیک می شود.

اگر از سیاتیک رنج می برید، ممکن است از پیدا کردن کفش هایی که هم راحت و هم شیک هستند منصرف شده باشید. کفش کنکو به لطف نقاط ماساژ داخل کفش به بهبود علائم سیاتیک مانند درد شدید و احساس سوزش در پاها کمک می کند.

کفش کنکوه با ماساژ دادن نقاطی در پایین پا که نشان دهنده ستون فقرات و ناحیه لگن است، توانایی کنترل و کاهش درد شما را دارد.

کف پای صاف

تاندون های پا، قوس طبیعی را که در پایین پا می بینیم حفظ می کنند. وقتی تاندون‌های پایین پا به درستی به هم متصل می‌شوند.

شکل قوس طبیعی به پا می‌دهند، اما اگر آن تاندون‌ها ضعیف شوند و نتوانند به درستی منقبض شوند، این قوس ناپدید می‌شود و به کف پای صاف شکل می‌دهد.

کفش کنکو بهترین راه برای تسکین درد ناشی از صافی کف پا است. طراحی هوشمندانه از قوس طبیعی زیر پا پشتیبانی می کند که به بهبود تعادل و کاهش درد ناشی از صافی کف پا کمک می کند. نتیجه، پاهای شادتر، سالم تر و شما نیز شادتر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.