کاربرد کاسه های کریستالی 

کاسه های آواز کریستالی ابزاری قدرتمند در بهبود صدا هستند و می توانند برای تقویت فنگ شویی در خانه شما استفاده شوند. ممکن است قبلاً با کاسه های آواز فلزی سنتی آشنا باشید که از نظر کاربرد و کاربرد مشابه هستند، با این تفاوت که به جای کریستال از فلز ساخته شده اند. همه چیز را در مورد این سازهای گرانبها و نحوه استفاده از آنها در فنگ شویی بیاموزید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع کاسه آواز کریستالی

شما می توانید کاسه های آواز کریستالی را در اندازه ها، رنگ ها، نت های موسیقی و با ویژگی های مختلف دیگر پیدا کنید. کاسه‌های کریستالی ممکن است با مواد دیگری مانند کریستال‌ها، فلزات گرانبها و/یا سنگ‌های قیمتی تقویت شده و تزریق شوند. افزودن رنگ همچنین می تواند انرژی کاسه را با چاکرا، ناحیه فنگ شویی باگوا یا حتی یکی از پنج عنصر هماهنگ کند.

بیشترین ظروف غذاخوری از جنس چینی هستند که در ایران تولید شده یا از کشورهای دیگر وارد می‌شوند. با توجه به تنوع در رنگ، طرح، مدل و قیمت سرویس غذاخوری چینی خارجی و ایرانی وجود دارد، اکثر خانم‌ها در انتخاب بین سرویس ایرانی و خارجی دچار تردید و دودلی می‌شوند.

انواع کاسه آواز کریستالی

سرویس غذا خوری بلور

کاسه های آواز کریستالی را می توان با استفاده از پتک ساخته شده از لاستیک یا چوب با جیر نواخت. صدا از اصطکاک یا ضربه ملایم چکش به لبه یا دو طرف کاسه تولید می شود.

دو شکل کلی کاسه آواز کریستالی وجود دارد: کاسه سنتی که روی یک حلقه لاستیکی قرار می گیرد و کاسه تمرینی که دارای دسته است. تفاوت اصلی این است که کاسه تمرین‌کننده دسته‌ای دارد که به شما امکان می‌دهد در اطراف حرکت کنید و همچنین به سمت یک جهت (مثلاً یک گوشه) اشاره کنید، در حالی که کاسه سنتی از یک مکان ثابت به بیرون تابش می‌کند.

کاربردهای ترمیمی
کاسه های آواز کریستالی را می توان همراه با سایر روش های ترمیمی (مانند ریکی یا فنگ شویی) یا به تنهایی به عنوان ابزاری برای انتقال انرژی استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خواص آنها و ظروف مسی، با Jeremy-Sean Agcaoili، انرژی‌درمان، که از کاسه‌های آواز کریستالی در تمرین خود استفاده می‌کند، مشورت کردیم. آگکائویلی می‌گوید تمرین‌هایی که از ارتعاش صوتی استفاده می‌کنند می‌توانند انرژی ما را بازیابی کنند زیرا ما از آب ساخته شده‌ایم. مانند سنگی که در یک گودال رها شده است، ارتعاشات صوتی می توانند در بدن و خانه ما پخش شوند. هنگامی که یک کاسه آواز کریستالی را می نوازید، Agcaoili به شما پیشنهاد می کند که می توانید شهود خود را تنظیم کنید و به خود اجازه دهید “به صورت الهی” هدایت شوید تا ارتعاشات صوتی ایجاد کنید.

یک دست سرویس غذاخوری چینی زرین مناسب شامل ظروف صبحانه خوری ، کاسه سوپ خوری ، درب سوپ خوری ، قوری ، گلدان ، نمک و فلفل پاش ، فنجان و نعلبکی ، بشقاب غذاخوری ، بشقاب خورشت خوری ، آبلیمو خوری ، شکردان ، دیس در سایزهای مختلف و … می باشد.

انواع کاسه آواز کریستالیپاکسازی و برکت فضا
در فنگ شویی، ما می توانیم از این محصول و کاسه های آراد کریستال برای تمیز کردن و برکت دادن خانه هایمان استفاده کنیم. همه چیز در اطراف ما دارای انرژی و ارتعاش است. این شامل افراد، فضاها، ساختار خانه و تمام اشیاء درون آنها می شود. درمان صدا یک تکنیک موثر برای تصفیه منظم انرژی فضاها و چیزهای شماست.

سعی کنید یک کاسه آواز کریستالی را در مرکز خانه خود بنوازید و صدایی را تجسم کنید که تابش می کند و کل خانه را برکت می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.