پزشکی که با شیلنگ آتش نشانی ایرانی عمل آندوسکوپی انجام داد

آستین آتش نشانی ایرانی یا همان شیلنگ آتش نشانی ایرانی یک شلنگ انعطاف پذیر با یک پوشش پلیمری است که در خارج و داخل آن پوشش کمتری دارد.

 برای اتصال به منابع آب (هیدرانت یا ستون) از سرهای گردان فلزی استفاده می شود. آستین هایی با قطرهای مختلف و سر بست های مختلف برای خاموش کردن آتش با منشاء مختلف استفاده می شود.

در حال حاضر، مهره های Bohdanov اغلب برای اتصال شیلنگ های آتش نشانی، مجهز به دو نیش واقع در مقابل یکدیگر استفاده می شود.

 سرهای اتصال با یک واشر لاستیکی مخصوص ساخته شده اند که اتصال هرمتیک را تضمین می کند و اجازه نمی دهد اجزای آستین از هم جدا شوند.

طبق فناوری ایمنی آتش نشانی، یک شلنگ آتش نشانی باید در هر خانه، قطار و کشتی باشد. ماشین های آتش نشانی باید به این آستین ها مجهز باشند.

 برای سهولت در ذخیره سازی، آنها را به صورت محل قرار می دهند یا روی کلاف های مخصوص می پیچند. طبق قوانین عملکرد، آستین باید پس از استفاده خشک شود. آنها همچنین باید به طور مرتب باز شوند و از نظر انطباق با هنجارهای پذیرفته شده سفتی و استحکام بررسی شوند.

شیلنگ آتش نشانی

آستین آتش نشانی

شلنگ آتش نشانی تحت فشار با پوشش دو طرفه ساخته شده از پلیمر برای تامین محلول های مبتنی بر آب با مقادیر pH حداقل 7 و حداکثر 10 تحت فشار حداکثر 1.6 میلی پاسکال استفاده می شود. 

از چنین شیلنگ هایی برای اطفاء حریق در اماکن صنعتی و خانگی استفاده می شود.

شلنگ آتش نشانی تحت فشار در مجموعه پمپ های قابل حمل و کابینت های آتش نشانی در ساختمان های مسکونی، موسسات پزشکی و کودکان، بانک ها و سایر ساختمان های عمومی گنجانده شده است.

برای تولید شیلنگ های فشار آتش از ترکیب ضدآب مخصوصی استفاده می شود که باعث ضد آب شدن قسمت داخلی شیلنگ می شود. این به شما امکان می دهد محلول های آبی و آب را در فاصله نسبتاً طولانی با فشار مورد نیاز تامین کنید. 

اساس چنین آستینی یک قاب مایلر سفید است که دارای قطرهای 51، 66، 77 و 150 میلی متر است.

ماشین های آتش نشانی مجهز به شیلنگ های فشار لاتکس هستند. آنها می توانند خواص خود را در دمای -40 تا +45 درجه حفظ کنند. از طریق آنها، آب و محلول های آبی تحت فشار بالا تامین می شود.

مشخصات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.