ملکه ای که روی پالت چوبی روسی می خوابد

بهتر است اینگونه توضیح دهیم که پالت چوبی روسی نوعی طرح چوبی است که برای حمل و نقل کالا استفاده می شود. برای اینکه به کالاها آسیب نرسد، آنها به عنوان مواد بسته بندی عمل می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عکس نشان می دهد که این یک پایه سفت و سخت است که از تخته های چکش ساخته شده است.

شما تعجب خواهید کرد، اما وزن یک پالت بین 15 تا 20 کیلوگرم است. در مورد ابعاد خاص، آنها عبارتند از:

عناصر چوبی با دوام و بادوام انتخاب می شوند، زیرا بر روی وزن کالا تا 1 یا حتی 2 تن محاسبه می شوند. بنابراین حتی از پالت های مستعمل نیز می توان به طور کامل استفاده کرد. یک سال به شما خدمت خواهند کرد.

توجه داشته باشید! مبلمان از پالت، که اکنون در بین محصولات طراحان محبوب است، جایگاه بسیار بالایی را اشغال می کند. مجموعه‌ای از طراحان سبک اکو وجود دارد که بر ایده‌ها و زیبایی آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

پالت چوبی

از کجا پالت بخریم؟

قبل از شروع به بررسی ایده های صنایع دستی از آنها، باید بدانید که این مواد را کجا ببرید. آنها به عنوان مواد بسته بندی توسط شرکت های حمل و نقل استفاده می شوند.

پالت های ضعیف شده توسط بار دیگر برای حمل و نقل مناسب نیستند، بنابراین دور ریخته می شوند. اما چگونه آنها را بدست آورید؟

دو راه وجود دارد:

می توانید آگهی های فروش این محصولات را در درگاه های موضوعی بیابید. قیمت آنها می تواند از 30 روبل تا 150 برای 1 کامپیوتر متفاوت باشد.

مستقیماً با شرکت حمل و نقل تماس بگیرید. بسیاری از آنها با کمال میل استفاده رایگان از پالت ها را ارائه می دهند، فقط برای اینکه در دفع خود شرکت نکنند.

برخی ممکن است قیمت نمادین بخواهند. شما فقط می توانید حمل و نقل را فراهم کنید.

از طرف دیگر، محصولات را با دستان خود ایجاد کنید. فقط باید تخته هایی با ضخامت 15 یا 20 میلی متر و همچنین میله های چوبی با مقطع 65 میلی متر وجود داشته باشد.

تنها برش تخته ها با توجه به ابعاد کاردستی آینده و جمع آوری آنها بر اساس طرح باقی مانده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.