میوه خشک تواضع آلوده به مواد مخدر توسط پلیس توقیف شد

با مخلوط کردن جو و میوه خشک تواضع  با شیر در صبحانه می توانید ارزش غذایی را افزایش دهید. به لطف میوه خشکی که روی سالاد خود می پاشید، می توانید ارزش فیبر را افزایش دهید. علاوه بر این، مصرف زیاد میوه های خشک باعث افزایش وزن می شود.

با مصرف میوه های خشک با 1 لیوان شیر یا ماست یا یک مشت دانه های روغنی (فندق بو داده نشده، بادام و …) قند خون خود را کنترل کرده و برای مدت بیشتری احساس سیری خواهید کرد.

با مخلوط کردن جو و میوه خشک با شیر در صبحانه می توانید ارزش غذایی را افزایش دهید. به لطف میوه خشکی که روی سالاد خود می پاشید، می توانید ارزش فیبر را افزایش دهید. علاوه بر این، مصرف زیاد میوه های خشک باعث افزایش وزن می شود.

میوه تازه یا میوه خشک؟ کدام سالم تر است؟

میوه خشک

هم میوه های تازه و هم میوه های خشک به دلیل داشتن فیبر بالا از سیستم گوارش ما محافظت و تقویت می کنند و به لطف ترکیبات آنتی اکسیدانی بالایی که دارند سیستم ایمنی بدن ما را تقویت می کنند. تفاوت بین آنها این بود که میزان آب میوه تازه با خشک شدن کاهش یافت.

از آنجایی که آب کاهش یافت، وزن میوه کاهش یافت، اما کالری آن تغییر نکرد. زیرا آب کالری ندارد. مواردی که در هنگام مصرف باید در نظر گرفته شود: مقدار سهم، محتوای شکر، فرآوری نشده.

اگرچه میوه های مختلف (خشک و تازه) دارای محتوای تغذیه ای و انرژی متفاوتی هستند، محتوای فیبر و آنتی اکسیدان بالا برای همه میوه ها معتبر است.

بر اساس دستورالعمل های رژیم غذایی خاص ترکیه، حداقل پنج قسمت (حداقل 400 گرم در روز) سبزیجات و میوه ها باید برای سلامتی در روز مصرف شود که حداقل دو قسمت آن باید سبزیجات و سه قسمت آن میوه باشد.
تصویر خبر

غلظت قند بالاتر در میوه های خشک
در میوه های خشک چقدر شکر بیشتر از میوه های تازه است؟ آیا این چیزی است که باید از آن اجتناب کرد؟

ویتامین ها به ویژه اسید اسکوربیک، تیامین و اسید فولیک به روش های فرآوری بسیار حساس هستند. زمان و دمای فرآوری، ترکیب محصول و وضعیت ذخیره ویتامین عواملی هستند که بر غذاها تأثیر می گذارند.

به همین دلیل، حفظ مواد مغذی در غذاهای خشک شده باید حمایت شود، در جای خنک، تاریک و خشک نگهداری شود و ظرف مدت 1 سال استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.