موارد استفاده از ظروف کریستال

در طول سال ها، من با بسیاری از طرفداران VILLEROY & BOCH ملاقات کرده ام. هر کدام مایلند در مورد ظروف غذاخوری خود با من حرف بزنند و اینکه چگونه هنوز به زیبایی آن روزی که آن را خریدند به نظر می رسد. من از برخی که اعتراف می کنند هنوز از لیوان به عنوان ظروف نوشیدنی روزمره خود استفاده می کنند شگفت زده شده ام… لیوان هایی که بریده شده یا ابری هستند… لیوان هایی که رنگ پریده در کنار ظرف غذاخوری با کیفیت بالا ما.

کریستال بلور

من همیشه آنها را تشویق می کنم که به کل میز فکر کنند، زیرا هر قطعه از دیگری تغذیه می کند. با تمام غرور و اعتمادی که به ظرف غذاخوری خود دارید، همین را باید در مورد ظروف نوشیدنی  خود نیز بگویید. و هنگامی که بحث کیفیت به میان می آید، نمی توانید کاری بهتر از VILLEROY & BOCH CRYSTAL انجام دهید.
کریستال ماده ایده آلی برای ظروف نوشیدنی روزمره است: بادوام است، هرگز تراشه یا ابری نمی شود و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است. به علاوه در وزن‌های مختلفی وجود دارد – برخی سنگین، برخی نازک. برای استفاده روزمره، من عاشق کریستال درشت هستم. در دست احساس راحتی می کند و برای هر نوشیدنی مناسب است. این ماه ما “برنادوت” را به نمایش می گذاریم. یکی از مورد علاقه های من است. در واقع، این همان چیزی است که من در خانه استفاده می کنم. من کاملاً معتقدم که طعم آن از ساقه یا لیوان کریستالی بهتر است. و البته طولی نمی کشد که هیچ طرفدار V&B متوجه می شود: «البته! من می دانم که غذاهای من همیشه طعم هر غذایی در آرکوپال فرانسه را فقط با ارائه غذا بهتر می کند.” لیوان ها برای شراب عالی هستند، اما من برای سالاد میوه، گرانولا و ماست و حتی بستنی هم استفاده می کنم.

لیوان کریستال با جواهرات سواروسکی - اسنپ گیفت| ارسال گل و هدایاسری لیوان های کریستال و سرویس غذاخوری بلور برای هر خانواده یکی است. اندازه‌های کاربردی و متفاوت آن‌ها را برای نوشیدنی‌های روزمره، لیمونادهای تابستانی و حتی پارفی میوه‌ها مناسب می‌سازد. وقتی سرگرم می کنیم، از اینها استفاده می کنم
کلمه کریستال اغلب مفهوم گرانی را می دهد. به خاطر داشته باشید که این قطعات در آزمون زمان مقاومت خواهند کرد و در چند سال دیگر به دلیل بریدگی یا کدر شدن نیازی به تعویض نخواهید داشت. هر قطعه ای که روز به روز، سال به سال استفاده می کنید، همیشه یک سرمایه گذاری خوب خواهد بود. و برای ماه فوریه، برنادوت کریستال در فروش است. امیدوارم که به زودی بهانه ای برای گفتن “به سلامتی” و شنیدن زنگ برجسته کریستال روزمره در زندگی خود بیابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.