ملکه ای که پنس سر صاف را از هزاران سال پیش استفاده می کرد

اگر دغدغه اصلی شما شکل دادن به ابروهای بکر است، بهتر است پنس سر صاف را انتخاب کنید. هم الیزابت تیلور و هم آلیکس شاپیرو، مجریان ، از آنها در  استفاده می کنند.

 شاپیرو خاطرنشان می‌کند که آنها «کمی تیزتر از موچین‌ها هستند، بنابراین بهتر و سریع‌تر موها را می‌گیرند». یک زیبایی‌شناس معروف پنس سر صاف را ترجیح می‌دهد زیرا “به راحتی تمام موهای ظریف کوچک را می‌گیرند و کاملاً عالی هستند”.

 وقتی آنها را روی پنس های کج آزمایش کردم، متوجه شدم که آنها موهای زائد فوق‌العاده ظریف را بهتر می‌گیرند، و من به ندرت مجبور می‌شدم دو بار روی همان موها بگذرم.

پنس سر صاف

اینها به جای اینکه از فولاد ضد زنگ ساده ساخته شوند، با طلای تیتانیوم روکش شده اند. این نه تنها آنها را کمی لوکس‌تر نشان می‌دهد، بلکه باعث می‌شود دوام بیشتری نیز داشته باشند.

 نقطه ضعف روکش شدن پنس ها این است که به این معنی است که سرویس تیز کردن پنس اعمال نمی شود، به همین دلیل است که این ها به عنوان بهترین انتخاب کلی ظاهر نشدند.

 در عوض، این شرکت به جای خدمات، کوپن تخفیف 50 درصدی را برای خرید بعدی شما ارائه می دهد

قبل از اینکه با موهای رشد کرده مقابله کنید، مهم است که ابتدا آن ناحیه را درمان کنید. این به معنای پاکسازی، لایه برداری (از نظر شیمیایی یا فیزیکی) و آبرسانی به پوست قبل از رسیدن به پنس است.

هنگامی که این کار را انجام دادید، پنس نقطه‌ای در گرفتن یک ماهی درون‌رونده بدون آسیب رساندن به اندازه یک پنس با نوک مایل یا صاف، مؤثرترین کار را خواهد داشت.

این پنس های خاص از برند سوئیسی، مدیر و صاحب آبگرم Freckle توصیه می شود. او می‌گوید: «اگر ما در مورد موهایی صحبت می‌کنیم که تا حدی زیر پوست پنهان شده‌اند.

این ابزاری برای بیرون آوردن آن‌ها است. به نظر او، این پنس های استیل ضد زنگ «احتمالاً تیزترین و باریک‌ترین پنس های نوک تیز موجود هستند، بنابراین مراقب باشید و شاید از آن برای موهای صورت خود استفاده نکنید.»

در حالی که پنس های سر صاف بهترین این دسته هستند، برخی از کارشناسان به کیفیت آن علاقه مند هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.