ملکه ای که با صابون برنج اصل صورت خود را جوانسازی کرد

دانشمندان و محققان بخش درمان و زیبایی پوست، اثرات صابون برنج اصل را مورد بررسی قرار داده اند، که در ادامه به آن می پردازیم.
بنابراین هدف اصلی این مطالعه ایجاد یک فرم دوز نیمه جامد حاوی آب برنج و آزمایش چنین فرمولی بر روی پوست انسان برای ارزیابی اثرات بیولوژیکی و حسی آن بود.
 برای انجام این پیشنهاد، آب برنج تهیه شد، از نظر فیزیکی و شیمیایی مشخص شد و در شرایط آزمایشگاهی برای فعالیت آنتی اکسیدانی و اثرات ضد پیری آزمایش شد. 
در این مطالعه از برنج شلتوک با پوست برای تولید آب برنج استفاده شد تا تمام اجزای برنج حفظ شود.
صابون برنج 
آب برنج دارای بهترین فعالیت آنتی اکسیدانی در یک فرمول هیدروژل با ترکیبات بسیار کم به منظور ترکیب تقریباً 96٪ از آب برنج در ترکیب گنجانده شد.
 پس از شناسایی هیدروژل، اثرات بیولوژیکی و حسی و ایمنی فرمولاسیون در داخل بدن، در داوطلبان انسانی مورد ارزیابی قرار گرفت.
طرز تهیه صابون شیر برنج در خانه

صابون برنج یک صابون طبیعی است که از آب برنج تهیه می شود. گفته می شود که یک تونر و پاک کننده پوست خوب است، زمانی که به طور منظم استفاده شود، جای زخم و لکه های تیره را روشن می کند.

 آب برنج حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است که منافذ را روشن، نرم، سفت و کوچک می کند. همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است که با رادیکال های آزاد که به پوست آسیب می رساند و باعث ایجاد خطوط و چین و چروک می شود، مبارزه می کند.

 صابون برنج برای پوست های چرب که مستعد آکنه هستند خوب است زیرا پوست را با رطوبت خوبی می پوشاند و به از بین بردن قسمت چربی اضافی کمک می کند. 

استفاده از صابون شیر برنج راه بهتری برای نوازش پوست بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن است. برای کسانی که از صابون برنج در خانه استفاده می کنند در اینجا مواد تشکیل دهنده و روش تهیه صابون برنج در خانه آورده شده است.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.