مصرف گلابی بیروتی باعث درمان بیماری های ویروسی می شود

درخت گلابی بلند است، ارتفاع آن به 3 تا 5 متر می رسد. گلابی بیروتی از نظر سیستم ریشه قوی است، شاخه هایش قدرتمند، گسترش می یابند. میوه ها زرد مایل به سبز با پوست نازک هستند.

شکل کلاسیک گلابی شکل، وزن از 70 تا 100 گرم. گوشت آن شیرین، کمی ترش، لطیف و آبدار است. این درخت در سال ششم پس از کاشت میوه می دهد. به ندرت تحت تأثیر پوست قرار می گیرد، سرما را تحمل نمی کند.

گلابی بیشتر در مناطق گرم کاشته می شود. بعد از 15 جولای برداشت شد. گلابی به صورت تازه خورده می شود و برای پخت و پز استفاده می شود. این تنوع در جنوب روسیه، ارمنستان و اوکراین محبوب است.
انواع جهانی با میوه های بزرگ. میوه های آن منظم و گلابی شکل است. رژگونه پوست زرد با لکه های زیر پوستی زیاد است. میانگین وزن گلابی 225 گرم، گوشت آن سفید، آبدار و شیرین است. دوره رسیدن – اواسط آگوست، کیفیت را تا دو ماه حفظ می کند.

گلابی

ساقه بلند میوه ها را روی درخت نگه می دارد، بنابراین تا 2-3 هفته دیگر پس از رسیدن نمی ریزند.

ست سریع است، مقاومت در برابر بیماری های قارچی متوسط ​​است. در سال های اول پس از کاشت، درختان برای زمستان بسته می شوند.

تابستان عالی انواع مقاوم به سرما در تابستان تا اوایل یا اواسط آگوست می رسد. این درخت دارای اندازه متوسط، پهن و تاج پهن است.

میوه ها صاف و به رنگ سبز مایل به زرد هستند که وزن هر کدام حدود 200 گرم است و نقاط زیر پوستی کوچکی به رنگ سیاه قابل مشاهده است.

باردهی در سال چهارم پس از کاشت آغاز می شود. طعم عالی تابستانی شیرین و بدون گس است. این گونه در مرکز روسیه کاشته می شود.
گونه محبوب دوشس در مناطق جنوبی و مرکزی رشد می کند. گل آذین گلابی بزرگ است.

ارتفاع درخت تا 5 متر است، تاج هرمی شکل است، گسترش می یابد. وزن میوه حدود 180 گرم است، سطح آن کمی آجدار است.

پوست نازک، زرد مایل به قهوه ای، تا یک نقطه کوچک است. گوشت میوه خامه ای، معطر و شیرین است. تنوع به دلیل طعم آن مورد قدردانی قرار می گیرد، اما دوشس اغلب از دلمه و شته رنج می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.