قدرت ماورایی ساختمانی در پاریس که با سنگ انتیک لوزی ساخته شده

نمای سنگ طبیعی در ساخت و ساز در این پست قصد داریم در مورد نمای سنگ انتیک لوزی در ساخت و ساز صحبت کنیم.

ابتدا اهمیت مصالح در نماها، ویژگی های اصلی سنگ، انواع پرداخت ها و نمونه هایی در نمای ساختمان هایمان مانند نمای تهویه شده با سنگ طبیعی را خواهیم دید. اهمیت مصالح در نما در ساخت و ساز ما به طور فزاینده ای از اهمیت نما در ساخت و ساز کلی آگاه هستیم.

در وهله اول وقتی صحبت از نما می شود، منظور از دیوار بیرونی ساختمان، یعنی سازه و محوطه است.

اگر با این اصطلاحات آشنا هستید، می‌دانید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم، اگر نه، توضیح می‌دهیم که نمایان‌ترین چهره ساختمان است، بنابراین، طراحی و مصالح به کار رفته در آن برای تعیین کیفیت هر یک از آنها اساسی است. خانه یا اماکن تجاری که در خود ساختمان ادغام شده است.

در نگاه اول، بدون توجه به سایر جنبه های ساختمان، تنها بخشی خواهد بود که از بیرون به وضوح درک می شود، اما اهمیت آن نه تنها در ظاهر آن است.

سنگ آنتیک

بلکه در موارد دیگری مانند بهره وری انرژی و موارد دیگر نیز باید مورد توجه قرار گیرد. به طور خاص در عایق کاری و آب بندی.با حفظ شعله با شیب 45 درجه می توان به حدود 2800 درجه سانتیگراد رسید.

این امر باعث جدا شدن اسلب ها و براده ها می شود و در نتیجه سنگ طبیعی مقاوم با سطحی خشن و کریستالی باقی می ماند. استفاده در فضای باز توصیه می شود.

اره کردن از طریق این فرآیند، یک بلوک سنگ بریده می شود. این در سنگ مرمر، گرانیت، سنگ آهک و ماسه سنگ استفاده می شود. این سنگ دارای سطحی صاف، به رنگ مایل به سفید و ظاهری متخلخل و خشن مات است.

سنگ طبیعی در نما همانطور که گفته شد، در مورد مصالح مورد استفاده، سنگ یک عنصر کلاسیک است که در حال حاضر هم در ساخت و ساز و هم در پوشش نما استفاده می شود.

این متریال به دور از ظاهر یک منبع تزئینی قدیمی در داخل خانه، در واقع می تواند تصویری مدرن در نما به ساختمان بدهد.

سنگ های طبیعی به دلیل تنوع رنگ ها، پرداخت ها، بافت ها، فرمت ها و همچنین اصالت، مقاومت و دوام بسیار متمایز هستند. از نظر بهره وری انرژی، مقاومت حرارتی و حفظ دمای داخل برجسته است که نشان دهنده صرفه جویی قابل توجهی در انرژی است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.