فوم صندلی عقب سمند به کودکتان حس امنیت در سفر می دهد

تکیه گاه های سر فعال در فوم صندلی عقب سمند جای دارند.

استفاده از چنین عناصری در خودروها باعث می شود نتایج بهتری در تست های IIHS و Euro NCAP حاصل شود. با این حال، با توجه به جان و سلامت مصرف کنندگان، انتخاب این نوع پشتی صندلی خودرو ارزش دارد.

همچنین ببینید: سیستم های ایمنی غیرفعال: نقش پلاستیک در سیستم های ایمنی برای مراقبت

چرا باید پشت سر صندلی ماشین KNAUF EPP را انتخاب کنید؟
تکیه گاه های پلی پروپیلن منبسط شده از محصولات شاخص صنایع کناف هستند.
فوم صندلی ماشین

به‌عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مختلف خودرو، ما راه‌حل‌هایی را که در ابتدا به ما کمک کردند تا اعتماد بسیاری از شرکا را جلب کنیم، فراموش نمی‌کنیم.

از طریق تولید انبوه پشتی‌های سر با کیفیت بالا و سایر اجزای صندلی از EPP، ما توانسته‌ایم به چنین جایگاه بالایی در بازار دست یابیم که در توانایی عرضه اقلام مقرون به صرفه، منحصر به فرد و ایمن به مشتریان خود منعکس شده است.

اکولوژی برای صنایع کناف مهم است، به همین دلیل است که فوم EPP را به عنوان یک ماده کلیدی انتخاب کردیم که 100٪ قابل بازیافت است. علاوه بر این، مواد فومی مورد استفاده در صندلی‌ها و اجزای خودرو، عایق حرارتی و صوتی چشمگیر و همچنین مقاومت در برابر ضربه‌های متعدد را ارائه می‌دهند.

با این حال، همکاری با صنایع کناف صرفاً در زمینه فناوری مواد نیست که امکانات قدرتمند آزمایشگاه ID روی آن کار می کند.

این همچنین به معنای پشتیبانی عالی از زنجیره تامین است: تجربه چندین ساله و راه حل های لجستیک کاملا سازمان یافته با پتانسیل تولید بالا. این ترکیبی است که تولید و عرضه قطعات خودرو PPE و عناصر صندلی خودرو PPE را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.