فرش ایرانی در هلند در خانه های لوکس غوغا کرد

فرش‌ها از کف شما محافظت می‌کنند و قسمت‌های ناخوشایند را پنهان می‌کنند. این رایج ترین کاربرد فرش ایرانی در هلنداست.
آیا می خواهید یک کف ناخوشایند را پنهان کنید و یک کفپوش جدید گران قیمت قابل بحث نیست؟

راه حل: فرش بزرگی که توجه را از زمین دور می کند. به معنای واقعی کلمه قسمت های کمتر زیبای خانه خود را زیر فرش جارو کنید. آیا در مورد اندازه لوازم جانبی خانه جدید خود مطمئن نیستید؟ با راهنمای اندازه فرش ما می توانید اندازه مناسب را تنها در چند مرحله تعیین کنید.

یک کفپوش جدید نه تنها شیک است، بلکه از کفپوش شما نیز محافظت می کند . به طور خاص صندلی ها در طول زمان باعث ایجاد خراش های ناخوشایند می شوند. با استفاده از فرش به راحتی می توان از این امر جلوگیری کرد.

نکته داخلی: هنگام انتخاب فرش دقت کنید که پایه های صندلی یا چرخ گیر در فرش گیر نکنند. یک فرش تخت بافت چطور؟ به خوبی زیر مبلمان قرار می گیرد و به راحتی تمیز می شود.

فرش های تخت بافت

فرش
فرش ها آکوستیک اتاق را بهبود می بخشند
به ویژه در آپارتمان هایی با سقف بلند، اغلب آکوستیک اتاق ناخوشایند وجود دارد: فرش ها طنین را جذب می کنند .

بهترین انتخاب یک فرش پشمالو یا خز است ! الیاف بلند به خوبی صدا را ضعیف می کند. سایر منسوجات و لوازم جانبی خانه را برای بهینه سازی آکوستیک و دنج کردن آن اضافه کنید.

آیا شما در یک ساختمان آپارتمان زندگی می کنید؟ در این صورت شما و همسایگانتان نیز از اثر کاهش صدای فرش با شنیدن صدای پا بهره مند خواهید شد. با یک فرش در اتاق کودکان ، می توانید بدون ترس از مشکل با همسایه ها، به فرزندان خود اجازه دهید تا دلشان را ببندند.

همانطور که می بینید، واقعاً گزینه های زیادی برای مواد برای ساخت فرش وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مواد با کیفیتی را که برای خانه خود نیاز دارید انتخاب کنید. چنین تنوعی از مواد مهمترین چیز را به خریداران می دهد – آزادی زیادی در انتخاب.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.