روفرشی کشدار نیکزاد از جنس الیاف طلا

روفرشی با استفاده از یکی از دو روش زیر ساخته می شود. در ساخت روفرشی کشدار نیکزاد از تکنولوژی روز بهره برده شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تافتینگ  _ در این روش از ماشین‌هایی با اندازه‌های صنعتی با صدها سوزن استفاده می‌شود که نخ را به پشتی فشار می‌دهند و یک حلقه تشکیل می‌دهند. سپس یک تکیه گاه دوم برای محکم کردن درز اضافه می شود.

بافندگی  . برای تولید روفرش های بافته شده از بافندگی های بزرگ استفاده می شود. نخی که رویه (نخ رویه) فرش را تشکیل می‌دهد به همراه نخ پشتی بافته می‌شود تا سطحی گران‌قیمت ایجاد کند.

روفرشی

برش یا حلقه بزنید

روفرشی های پرزدار به دو دسته روفرشی های تراش خورده و روفرشی های حلقه دار تقسیم می شوند.

باید از روفرشی متراکم استفاده کرد. اگر فرصتی برای دریافت رطوبت وجود دارد شما باید از تراش فرش استفاده کنید. معمولاً در ادارات برای کمک به حفظ صدا نیز استفاده می شود.

فرش های پرز دار دارای بافت های متنوعی هستند. معمولاً برای ساختمان های اداری یا ساختمان های عمومی استفاده می شود. انتخاب روفرشی متناسب با اتاق رعایت اصل سادگی ابتدا این است که طرح، رنگ و الگوی متناسب با اتاق را انتخاب کنید.

برای ترکیب با رنگ اصلی مبلمان یا پرده در مورد اتاقی با سبک های مختلف می تواند عنصر اصلی مانند رنگ را روی پارچه از دکوراسیون کلی اتاق ترسیم کند قیمت کفپوش آنها به طور کلی در هر متر مربع با توجه به نیاز مشتری فروخته می شوند.

قیمت ها با توجه به مواد استفاده شده متفاوت خواهد بود. گران ترین روفرشی خز فرش های مصنوعی قیمت پایین تری دارند. روفرشی طبیعی اگر ابریشم باشد قیمتش بالاست اگر الیاف نارگیل باشد قیمتش کاملا پایین است.

روفرشی فشرده، نازلترین قیمت، روفرشی ماشینی، قیمت با توجه به جنس تولیدی متفاوت خواهد بود. فرش های دستباف معمولاً به صورت تکه ای ساخته می شوند. قیمت بسته به سایز و مدل بسیار بالاست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.