روغن گوسفندی کرمان آلزایمر را درمان می کند

روغن حیوانی اگر روغن گوسفندی کرمان باشد، در افرادی که به طور منظم آن را مصرف می کنند، اثر محافظتی قدرتمندی دارد.

در واقع، به طور متوسط ​​نصف قاشق غذاخوری در روز، معادل حدود 7 گرم، برای کاهش بسیار قابل توجهی از میزان مرگ و میر مرتبط با بیماری های قلبی عروقی، تومورها، بیماری های عصبی و بیماری های تنفسی کافی است.

تقدیس یکی از ارکان رژیم غذایی مدیترانه ای، که در حال حاضر قهرمان مطالعات متعدد در سال های اخیر بوده است، از دانشگاه هاروارد آمده است.

جایی که محققان دانشکده بهداشت عمومی تی چان تجزیه و تحلیل چشمگیری را روی داده های تقریباً 100000 نفر انجام دادند.

روغن گوسفندی

در 28 سال گذشته، در دو مطالعه بزرگ روی جمعیت های سالم در ابتدای نظرسنجی شرکت کردند: پرستاران، که بیش از 60000 نفر را درگیر کرد.

در طول دوره مشاهده، علاوه بر داده های سلامتی، از شرکت کنندگان خواسته شد که هر چهار سال یک بار به پرسشنامه ای مفصل در مورد عادات غذایی خود پاسخ دهند، که همچنین شامل سؤالاتی در مورد انواع چربی مورد استفاده برای پختن غذا و میزان مصرف اغلب آنها بود.

انواع خاصی از غذاها، چربی ها و روغن ها. همانطور که در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق گزارش شده استمصرف چربی بر اساس مقادیر از سه منبع محاسبه شد.

آنهایی که برای تهیه سالاد استفاده می‌شوند، آنهایی که به غذاها و نان اضافه می‌شوند، و آنهایی که برای پخت و پز یا سرخ کردن استفاده می‌شوند، با در نظر گرفتن مقدار پایه یک قاشق غذاخوری معادل 13.5 گرم روغن گوسفندی.

مصرف سایر چربی ها مانند مارگارین، روغن های حیوانی برای سرخ کردن و کره با تجزیه و تحلیل آنچه که به عنوان یک نام تجاری نشان داده شده است، و با ردیابی ترکیب محصولات جداگانه ارزیابی شد.

مصرف پنیر نیز به روشی مشابه، یعنی با محاسبه درصد چربی حیوانی موجود و افزودن آن به مقادیر متوسط ​​روزانه وارد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.