دستگاه فشار خون امرون m3 عامل اخراج پزشک معروف

روش کلاسیک توصیه شده توسط اکثر پزشکان دستگاه فشار خون امرون m3 روی بازو است. این جایی است که امواج فشار (نوسانات) معمولاً به بهترین شکل ثبت می شوند. در طول اندازه گیری، جریان خون توسط کاف بادی قطع می شود.

شریان فشرده می شود تا زمانی که نبض دیگر احساس نشود. سپس هوا به آرامی از کاف خارج می شود. همه دستگاه های فشار خون visomat بر اساس این روش اندازه گیری می کنند .

دستگاه فشار خون

فشار خون روی مچ دست را اندازه گیری کنید

اندازه گیری فشار خون مچ دست روی میز

اندازه گیری فشار خون روی مچ دست جایگزینی برای اندازه گیری روی بازو است. این دستگاه ها کوچک هستند و به راحتی روی آن قرار می گیرند – مانند ساعت.

اندازه گیری فشار خون به ویژه با مانیتور مچی دستی visomat راحت است. این به ویژه برای کل خانواده یا به عنوان دستگاه دوم در حال حرکت دقیق و ایده آل است.

با این حال، از حدود 60 سالگی باید بررسی کنید که آیا مقادیر اندازه‌گیری شده روی مچ دست همچنان با مقادیر اندازه‌گیری شده روی بازو مطابقت دارد یا خیر. چندین اندازه گیری مقایسه انجام دهید: اگر انحراف بیش از 10 میلی متر جیوه است، باید روی بازو اندازه گیری کنید.

در سنین بالا، شرایط مختلف می تواند بر مقادیر اندازه گیری مچ دست تأثیر منفی بگذارد.

کدام بازو: راست یا چپ؟

به طور کلی می توانید فشار خون خود را در هر دو بازو اندازه گیری کنید. توصیه می شود هنگام انجام اولین اندازه گیری ها بررسی کنید که آیا خوانش های شما در یکی از دو بازو بالاتر است یا خیر.

اگر چنین است، باید از این بازو برای اندازه گیری های بیشتر استفاده کنید، زیرا مقادیر بالاتر اندازه گیری شده همیشه تعیین کننده هستند. اگر این تفاوت بیشتر از 10 میلی متر جیوه است، باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید تا بیماری را رد کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.