حوله پالتویی پودایران که یک ساعت بعد استفاده خشک می شود

در هنگام ساخت حوله پالتویی پودایران به جزئیاتی مانند پارچه ای که حوله از آن ساخته شده است و نحوه بافته شدن آن توجه زیادی شده است. زیرا این گزینه ها می تواند بر نتیجه نهایی تأثیر بگذارد.

 پنبه، یک پارچه طبیعی، اغلب با طول الیاف آن که به عنوان منگنه شناخته می شود، متمایز می شود. به طور سنتی، هرچه منگنه ریزتر و طولانی تر باشد، حوله اضافی بیشتر می شود.

پنبه مصری: جذابیت مجلل پنبه مصری نتیجه روش های انتخاب دقیق منابع ما است. اعمال فشار کمتر بر روی الیاف گیاهی منجر به نخ بسیار ظریفی می شود و در نتیجه حوله ای فوق العاده نرم و جاذب می شود.

پنبه ترکی: حوله‌های پنبه‌ای ترکی بادوام و نازک حاوی الیاف بسیار بلند در یک بافت صاف است که منجر به یک روکش سبک وزن می‌شود که به سرعت خشک می‌شود.

حوله پالتویی

پنبه پیما: مشابه پنبه مصری، پنبه پیما از منگنه های بسیار بلند و نازک تشکیل شده است که حوله ای مجلل و جاذب تولید می کند. تفاوت اصلی این است که Pima در ایالات متحده ساخته شده است (از یک کارخانه مشابه) و مقرون به صرفه تر است.

پنبه ارگانیک : پنبه ای که از گیاهان عاری از آفت کش ها برداشت می شود و متعاقباً بدون مواد شیمیایی سمی یا مضر تولید می شود. 

به دنبال گواهینامه های رسمی و استانداردهای جهانی باشید تا اطمینان حاصل کنید که حوله های شما از نظر اخلاقی تهیه و تولید می شوند.

میکروفایبر : حوله های حمام میکروفایبر از الیاف مصنوعی بسیار ریز که اغلب حاوی پلی استر هستند، به دلیل دوام و احساس بسیار نرم شناخته شده اند.

 حوله های میکروفیبر معمولاً برای تمیز کردن استفاده می شوند و همچنین به دلیل خاصیت خشک شدن سریع خود معروف هستند.

کتانی: پارچه کتان که از الیاف طبیعی بافته شده است، جایگزین بادوام‌تر و سبک‌تری برای حوله‌های حمام نخی است. آب را سریعتر جذب می کند و پارچه طبیعی ضد میکروبی و تنفسی کمتر احتمال دارد که در کپک ایجاد شود و از مقصر بیفتد.

حوله‌های حمام وگان معمولی از منابع سلولزی مشتق شده طبیعی مانند خمیر چوب پوسیده درختان توس یا راش ساخته می‌شوند و کمی بیشتر از پنبه جذب می‌شوند.

حوله های بامبو گزینه ای سازگار با محیط زیست هستند، نرم و جاذب هستند اما نسبت به مواد دیگر خشک شدن زمان بیشتری نیاز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.