حوله تن پوش گلزار در حراجی تهران 500 میلیون فروخته شد

فرمول یک حوله تن پوش گلزار مثل خیلی چیزها در زندگی یک موضوع سلیقه ای است.
برخی آن را کرکی دوست دارند، برخی دیگر چیزی خشن تر را ترجیح می دهند. نوع تولید تا حد زیادی مسئول احساس یک حوله بر روی پوست است:

پارچه تری یک پارچه ساده بافته شده سنتی از پنبه است که نخ آن به صورت حلقه‌ها پیچیده می‌شود. پارچه تری دارای قابلیت جذب بالا و چسبندگی دلپذیر است.در مورد تری ، پارچه دوتایی با کیفیت بالاتر، حلقه‌های مشخصه با استفاده از ماشین‌های بافنده مخصوص تولید می‌شوند. در طول این فرآیند بافندگی، حلقه‌ها بلند می‌شوند و به پارچه احساس نرم‌تر و قابلیت جذب بیشتری می‌دهند.واک تری ابری-نرم، دنج و حجیم است. این نوع پارچه که از نخ مخصوص با حلقه های بزرگ ساخته شده است، نه تنها قابلیت جذب بالایی دارد، بلکه بسیار دنج است.
با حوله تری پیچ خورده ، دو نخ به هم می پیچند یا به هم می پیچند.

حوله

این یک ساختار محکم‌تر و سطح محکم‌تری ایجاد می‌کند که یک اثر ماساژ سبک روی پوست شما دارد – ایده‌آل برای استفاده بعد از سونا.اگر احساس حوله تن پوش گلزار مخملی روی پوست خود را دوست دارید، باید به سراغ حوله های مخملی بروید. حلقه های بزرگ برش ماشینی حس مخملی نرمی را تضمین می کند و منسوجات شما را که از پارچه مخملی ساخته شده اند را به حالت های فوق العاده زیبا تبدیل می کند.

حوله تری بافتنی نوع جدیدی از تولید است که در آن حلقه ها بافته نمی شوند، بلکه به صورت صنعتی با استفاده از ماشین آلات مخصوص تولید می شوند. به دلیل خاصیت ارتجاعی بالا، حوله تری بافتنی در ملحفه و لباس های ورزشی رایج است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.