با خرید پوشاک بچه ارزان باعث شادی فرزندتان شوید

اگر منتظر به دنیا آمدن فرزندتان هستید شروع کنید به خریدن پوشاک بچه ارزان چون نوزادان تازه متولد شده باید گرم نگه داشته شوند. بنابراین در هوای سرد، پوشاندن چند لایه لباس به کودکتان راحت‌تر است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 سپس می‌توانید وقتی در مغازه‌ها یا مکان‌های گرم دیگر هستید، لایه‌ها را بردارید. به عنوان راهنما، به همان تعداد لایه هایی که می پوشید، به اضافه یک لایه اضافی برای گرم شدن، لباس بپوشید.

پوشاک بچه

اگرچه گرم نگه داشتن نوزادان مهم است، اما به همان اندازه  مهم است که کودک شما بیش از حد گرم نشود ، به خصوص در هنگام خواب. 

کیسه خواب ایمن نوزاد می تواند گزینه مناسبی برای پوشاندن لباس نوزاد شما برای رختخواب باشد. اگر نیاز به استفاده از پتوی اضافی دارید، مطمئن شوید که سر یا صورت کودک شما در هنگام خواب نمی تواند پوشانده شود. 

این کار را با قرار دادن کودک خود در تخت خواب انجام دهید تا پاهای او در انتهای پایین قرار گیرد. پتو را محکم داخل آن قرار دهید تا فقط تا سینه کودک بالا برود.

نحوه لباس پوشیدن نوزاد تازه متولد شده

بسیاری از نوزادان، تجربه لباس پوشیدن و درآوردن لباس را ناراحت می کنند. هر چه سریعتر و آرامتر باشید، استرس هم برای شما و هم برای کودکتان کمتر می شود!

در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است کمک کند:

اطمینان حاصل کنید که اتاق به اندازه کافی گرم است، سپس کودک خود را روی یک سطح نرم قرار دهید.

در صورتی که کودک شیرخواری کرد، یک پوشک روی کودک خود بگذارید.

گردن کت تکی را دراز کنید و با حمایت از سر کودک، کت تک را از پشت بپوشید. مواظب باشید هنگام کشیدن قسمت جلویی روی سر نوزاد، به صورت کودکتان برخورد نکند – نوزادان کوچک ممکن است از خراشیدن لباس صورتشان بسیار ناراحت شوند.

هنگام درآوردن لباس برعکس این کار را انجام دهید و یک بار دیگر سعی کنید لباس به صورت کودک شما برخورد نکند.

به آرامی دست های کودک خود را از سوراخ های بازو قرار دهید.

اگر لباس سرهمی به کودکتان می‌پوشانید، دکمه‌های آن را باز کرده یا باز کنید و کودک را روی آن بخوابانید. بازوها و پاهای کودک را در سوراخ ها قرار دهید و زیپ یا بست ها را بالا ببرید.

اطمینان حاصل کنید که پاها و بازوهای کودک شما برای بیرون رفتن در زیر نور خورشید لباس پوشیده باشند – اما اگر می توانید بهتر است کودک را به طور کامل از آفتاب مستقیم دور نگه دارید.

سعی کنید وقتی لباس کودکتان را می پوشید، صحبت کنید، قافیه های مهد کودک بخوانید، لبخند بزنید و چهره بسازید. این می تواند حواس کودک شما را در هنگام لباس پوشیدن و در آوردن لباس پرت کند. صحبت کردن و آواز خواندن نیز راه های خوبی برای پیوند شما با کودکتان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.