استفاده از شیشه برای تولید لباس ورزشی!

همانطور که مستحضر هستید شیشه های ساده و معمولی تک لایه، مقاومت چندانی در برابر گرما، سرما و آلودگی صوتی ندارند، اما در عوض شیشه دوجداره، کاملاً عایق می باشد و در برابر تغییر دمای محیط بیرون مقاومت بالایی از خود نشان می دهد، در ادامه با آراد برندینگ همراه باشید.

جالب است بدانید که برای ساخت شیشه مانند شیشه دوجداره نشکن علاوه بر موادی مثل ماسه و سنگ آهک از اکسید سرب نیز استفاده می کنند، این ماده تاثیر زیادی بر افزایش میزان مقاومت شیشه دارد، همچنین به کار بردن ماده ای به نام نیکل سولفید باعث می شود که شیشه در برابر شکستن مقاومت زیادی از خود نشان دهد.

همچنین با توجه به گسترش فروش ها به صورت اینترنتی مجموعه با سابقه چندین ساله فروش شیشه دو جداره را از طریق این همین مجموعه برای شما فراهم آورده است و شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما مشاهده انواع و مدل های این محصول را خریداری نمایید.

قابل ذکر است که در بعضی از ساختمانها مثل ساختمان بانکها و مانند آنها نیاز است تا ضمن استفاده از شیشه دوجداره بزرگ به منظور مشاهده کامل محیط داخل و خارج ساختمان مورد نظر و برای ایجاد حس اعتماد از این محصول بسیار استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.