اسباب بازی عمو فردوس که باعث تعطیلی مدارس تهران شد

والدین مدرن در حال حاضر اسباب بازی عمو فردوس را به اسباب بازی های دخترانه و پسرانه بسیار کمتر تقسیم می کنند.

یک پسر می تواند یک کالسکه برای عروسک بخرد، و یک دختر دوست دارد یک کامیون سنگین را بچرخاند یا یک هلیکوپتر را روی صفحه کنترل رادیویی کنترل کند.

 بنابراین، اسباب بازی برای 3 سال یک گروه گسترده است.

به طور دوره ای، توصیه می شود مجموعه های بازی های نقش آفرینی را با انتخاب سن مناسب تغییر دهید. جعبه هایی با ابزار تعمیر بزرگ باید با ابزارهای قابل اطمینان تری برای تعمیرات جزئی جایگزین شوند.

اسباب بازی

کودکان پیش دبستانی نیز از مزایای زیر بهره مند خواهند شد:

وسایل نقلیه برقی . در چنین ماشینی می توانید نه تنها در خیابان، بلکه در خانه نیز سوار شوید. دستگاه وسایل نقلیه الکتریکی ساده است و به طور مستقیم برای کودک قابل درک است.

 کودکان با تقلید از بزرگسالان از گذراندن وقت پشت فرمان خوشحال می شوند.

چادر و خانه . به لطف چادر، کودک می تواند فضای شخصی را برای خود جدا کند. شما نه تنها می توانید در آن بازی کنید و موقعیت های زندگی واقعی را تقلید کنید، بلکه با گذراندن زمان در تنهایی نیز می توانید استراحت کنید.

بازی های رومیزی . کمک به تنوع بخشیدن به فعالیت های روزانه کودکان، تحریک رشد حافظه و تفکر کودک.

مجموعه هایی برای خلاقیت کتاب‌های رنگ‌آمیزی، آلبوم‌هایی با شابلون‌ها و نقاشی‌های کاربردی، گل رس و پلاستین برای مدل‌سازی روزانه توسط کودکان پیش دبستانی استفاده می‌شود.

 تعامل با مواد خلاق به کودکان کمک می کند تا آرام شوند، مهارت های حرکتی ظریف دست ها را بهبود بخشند، فانتزی و تخیل را توسعه دهند.

یک مکان مهم در این سن برای کودک تجهیزات ورزشی است. بنابراین، تجهیز یک گوشه ورزشی در خانه، خرید طناب پرش و توپ توصیه می شود. دوچرخه، اسکوتر، دوچرخه تعادل به محض شروع راه رفتن کودک خریداری می شود و به تدریج با مدل های مناسب سن جایگزین می شود. 

یک دختر سه ساله با اطمینان سه چرخه سوار می شود، برای کودکان بالای پنج سال، مدل هایی با چرخ های متصل خریداری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.