آشنایی با نوع بدون پلاستیک و قابل بازیافت سرویس آرکوپال ایرانی سفید 6 نفره

ایالات متحده (ایالات متحده) از محل های دفن زباله برای دفع لیوان های کاغذی به میزان 40 درصد استفاده می کند. نرخ دفن زباله در ظروف یکبار مصرف پلاستیکی حتی بالاتر از حدود 80 درصد است.

این مطالعه ترجیحات مصرف کننده را برای ظروف غذاخوری یکبار مصرف با این ویژگی ها بررسی می کند: از درخت استفاده نمی کند.

قیمت سرویس ارکوپال ۶نفره نسبتا زیاد است و این به این علت است که حاوی پلاستیک نیست؛ ساخته شده از سلولز محصول جانبی محصولات کشاورزی؛ سلولز از محصولات اختصاصی، و/یا سلولز ارگانیک. گواهی مبتنی بر زیست; و قابل کمپوست یا بازیافت است.

یک مدل علل چندگانه شاخص چندگانه (MIMIC) برای تخمین اثرات جمعیت‌شناسی، هزینه‌ها و درک مصرف‌کننده از ظروف غذاخوری یکبار مصرف ساخته شده با مواد یا فرآیندهای «دوست‌دار محیط‌زیست» استفاده می‌شود.

ویژگی‌های «بدون پلاستیک» و «قابل بازیافت» در طیف وسیعی از اولویت‌ها برای ویژگی‌های سازگار با محیط زیست در ظروف غذاخوری یکبار مصرف، برای مصرف‌کنندگان جذابیت داشت.

با این حال قیمت سرویس آرکوپال دینو سفید ساده بسیار مناسب است، همچنین به نظر می‌رسد که «بدون درخت» و «تأیید شده مبتنی بر زیست‌محیطی» برای بخش باریک‌تری با قوی‌ترین اولویت‌ها برای ویژگی‌های سازگار با محیط زیست جذاب است.

ویژگی های جمعیت شناختی از جمله جنسیت، محل سکونت، درآمد خانوار، ترکیب خانوار، و نگرش های زیست محیطی نیز با ترجیحات برای محصولات یکبار مصرف ساخته شده با ویژگی های بررسی شده مرتبط است و مقدمه ای بر این بحث که آیا ظروف آرکوپال بهتره یا چینی می تواند مناسب باشد.

مقدار کل زباله جامد شهری (MSW) تولید سالانه در ایالات متحده (ایالات متحده) تقریباً هر سال از سال 1960 افزایش یافته است. در سال 2015، در مجموع 262.4 میلیون تن زباله جامد شهری (MSW) در ایالات متحده تولید شد که به ازای هر نفر 4.48 پوند در روز است.

یکی از عوامل تولید کاغذ یکبار مصرف و زباله های پلاستیکی ظروف غذاخوری یکبار مصرف، مانند بشقاب ها و فنجان های کاغذی یا پلاستیکی است.

بشقاب ها و فنجان های کاغذی و سرویس آرکوپال ایرانی نشان دهنده 1360000 تن MSW در سال 2015 بود (EPA، 2018) که در نهایت حدود 40 درصد آن دفن شد.

از 1050000 تن MSW تولید شده از صفحات و فنجان های پلاستیکی، 840000 تن در سال 2015 دفن شد (EPA، 2018).

صنعت خدمات غذایی سهم قابل توجهی در استفاده از ظروف غذاخوری یکبار مصرف دارد، اما خریداران همچنین ممکن است ظروف غذاخوری یکبار مصرف را در خرده فروشی ها برای استفاده در خانه خریداری کنند.

  • منابع:
  1. Consumer preferences for eco-friendly attributes in disposable dinnerware
  • تبلیغات:
  1. برای تولید پارچه ابریشم کرم ابریشم به تعداد زیاد کشت می شود
  2. با چند برنامه کاربردی به یک برنامه نویس حرفه ای در منزل تبدیل شو!
  3. بطری پلاستیکی جهت جلوگیری از آلودگی زیست محیطی
  4. خلق تابلو نقاشی مؤثرترین راه برای ابراز احساسات انسان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.